Hea rada paneb Harri Kullase silmad särama

Eesti üks kiiremaid motokrossisõitjaid Harri Kullas räägib pikas intervjuus teest tippu, raskest aga meelepärasest tööst ja sellest, kui tähtsad on talle lähedased.

Projekti info

Eesti üks kiiremaid motokrossisõitjaid Harri Kullas räägib pikas intervjuus teest tippu, raskest aga meelepärasest tööst ja sellest, kui tähtsad on talle lähedased.

Hiljuti sai üks Eesti kiiremaid krossisõitjaid Harri Kullas 28-aastaseks. Ta püüab ka sel hooajal Inglismaa sarjades esikohta, sõidab võimalusel kaasa Eestis ega ole kübetki kaotanud vaimustusest heal rajal kihutada.

Möödunud aastal sõitis Harri teist hooaega Inglismaal Cab Screens Deos Group Honda meeskonnas ning võitis vaatamata hooaja jooksul tekkinud kahele vigastusele MX Nationals Pro MX1 klassis meistritiitli. 

“Me pole kunagi üksteisele midagi teravalt öelnud, kuna soovime mõlemad kirglikult edu saavutada,” ütleb Cab Sreens meeskonna juht Lee Webber. “Olgu heas või halvas, ma olen Harriga alati aus ning olen kindel, et ta hindab seda.”

Harri teeb juba paar aastat koostööd Jörgen-Matthias Talvikuga, noore Eesti tulevikulootusega. Jörgen-Matthias ütleb, et lisaks sõiduoskusele, raja lugemisele jms, õpetab vanem kolleeg talle neid hindamatuid väikseid nippe, millest tal polnud varem aimugi, kuid mis suures mängus väga palju loevad.

Lapsepõlvesõber ja kolleeg Priit Rätsep rääkis, et Harri töömeetodid ja võitlusvaim on “päris räiged”. Priit meenutab oma viimast täishooaega, kui meeskond tema eest suure töö ära tegi ja Priidul jäi üle vaid treenida ja võistelda – Harri pidi palju rohkem ise pingutama, kuid oli sageli ikka kiirem.

Tänan kõiki, kes selle loo kirjutamise ja illustreerimise juures abiks olid! Loe kogu artiklit EMF-i kodulehelt: https://msport.ee/2020/03/06/hea-rada-paneb-harri-kullase-silmad-sarama/

Arvud
0
Esimesel Briti MV aastal 5 poodiumikohta 7 etapilt
Pildid

Võta ühendust!

Millised projektid Sind huvitaksid?
Kuidas ma Sinuga ühendust saan?
Mida Sa tahaksid arutada?